Abonneren

Abonneer je nu voor het clubblad Studio Heres!

Diavoorstelling
Nieuws
Bezoekers teller

Website Counter
Foto's en videos
Lijst met albums

 LESROOSTER 2017-2018 (ONDER VOORBEHOUD)

TURNEN

 

Sporthal De Sporthoeve

Vromade 1 Bodegraven

Studio Heres

Doortocht 20

Bodegraven

Sportcentrum De Kuil

Sportlaan A 1

Bodegraven

 

Maandag 

 

 

 

 

15.45-16.45

 

 

nijntje Beweegdiploma 1 en 2

 Mieke

17.00-18.00

 

 

Groep 2+3+4

 Mieke

18.30-19.30 

 

 

 

Jongens+ Meisjes          groep 5+6+7

 Irene

20.15-21.15

 

Dames/Heren

 

 Ans

Dinsdag

 

 

 

 

17.30-19.30

 

 

 Selectie 1+2

 

Woensdag

 

 

 

 

13.30-14.30

Peuters+ groep 1

 

 

 Mieke

14.30-15.30

Groep 2+3

 

 

 Mieke

15.30-16.30

Groep 4+5

 

 

 Irene

16.45-17.45

Groep 6+7+8

 

 

 Irene

19.45-20.45

 

 

 Aspiranten+dames

 Petra

Donderdag

 

 

 

 

14.45-15.45

 55+

 

 

 Ans

Vrijdag

 

 

 

 

16.30-17.30

 

 

Preselectie

 Robin+ Gaby

16.30-17.30

 

 

Freerunning

 Joy

17.30-19.30

 

 

Selectie 1+2

 

 

 

 DANS

STUDIO HERES

ZAAL BOVEN

 

 

STUDIO HERES

ZAAL BENEDEN

 

MAANDAG

 

 

 

 

 

16.15-17.15

KLASSIEK GR 3 T/M 5

ZADDIK

 

 

 

17.15-18.15

KLASSIEK GR 6 T/M 8

ZADDIK

 

 

 

18.15-19.15

KLASSIEK VO

ZADDIK

 

 

 

19.15-20.15

MODERN JAZZ 21 GEVORDERD

DESI

 

 

 

20.15-22.15

UMOJA (SELECTIE)

DESI

20.15-21.15

CONDITIETRAINING

ANS

 

 

 

 

 

 

 

DRIEBRUGGEN

 

 

 

 

16.15-17.00

KIDSDANS GR 1-2*

SASKIA

 

 

 

17.00-18.00

DANSMIX/STREETJAZZ      GR 3 T/M 6

SASKIA

 

 

 

18.00-19.00

DANSMIX /STREETJAZZ      GR 7/8/VO

SASKIA

 

 

 

 


STUDIO HERES ZAAL BOVEN

 

 

 

 

DINSDAG

 

 

 

 

 

18.30-19.30

les stopt per 29-08

 

 

 

 

19.30-20.30

BBB

CARLA

 

 

 

20.30-21.30

STEPS

CARLA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WOENSDAG

 

 

 

 

 

9.30-10.30

BBB

CARLA

 

 

 

14.30-15.30

TALENTENKLAS

FLEUR

 

 

 

15.30-16.30

DANSMIX/STREETJAZZ      GR 7/8

FLEUR

 

 

 

16.30-18.00

MOVE IT (SELECTIE)

FLEUR

 

 

 

18.00-19.00

MODERN 10-13

FLEUR

 

 

 

19.00-20.00

DANSMIX/STREETJAZZ VO

FLEUR

 

 

 

20.00-22.00

FORZA (SELECTIE)

FLEUR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DONDERDAG

 

 

 

 

 

17.15-18.15

HIP HOP VO 2/3

FLEUR

17.15-18.15

HIP HOP 7/8/VO1

FRENCY

18.15-19.45

2DRYTHM (SELECTIE)

FRENCY

 

 

 

19.45-20.45

DANS VOLW.

SASKIA

19.45-20.45

AFRO/DANCEHALL/

URBAN 16+

FRENCY

 

 

 

20.45-21.45

DANSBLOKKEN DIVERSE STIJLEN**

FRENCY

 

 

 

 

 

 

VRIJDAG

 

 

 

 

 

16.00-17.00

DANSMIX/STREETJAZZ      GR 3/4

FLEUR

 

 

 

17.00-18.00

DANSMIX/STREETJAZZ      GR 5/6/7

FLEUR

 

 

 

18.00-19.30

JOY (SELECTIE)

FLEUR

 

 

 

19.30-20.30

MODERN 14+

FLEUR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZATERDAG

 

 

 

 

 

9.30-10.15

KIDSDANS GR 1 EN 2           ( 4 T/M 6 JAAR)

SASKIA

 

 

 

10.15-11.00

UPDANCE

SASKIA

 10-10.45

BLOKKEN VAN 8 LESSEN

PEUTERDANS                 2 TOT 4 JAAR

EERSTE BLOK START    30 SEPTEMBER

 ELFRIEDA

*START BIJ VOLDOENDE AANMELDINGEN

** DANSBLOKKEN: OPGEVEN PER DANSBLOK VIA DANSHERES@HOTMAIL.NL

Blok1:   Hiphop LYRICAL (7,14,21,29 september) 
Blok 2:  Jazz funk (5,12,26 oktober en 2 november) 
Blok 3:  Modern jazz (9,16,23, 30 november) 
Blok 4:  Afro house (7,14, 21 december)  
Blok 5:  Heels (11,18,25 januari)   
Blok 6:  Dancehall (1,8,15,22 februari) 
Blok 7:  Pop show dance  (8,15,22,29 maart) 
Overige blokken worden op een later moment gepland. 


 

 




Advertenties

Stersponsor

Downloads

Links

 

Zoeken